Kwintsheul viert kerst met succesvolle musical Scrooge voor volle zalen

Kwintsheul – De kerstmusical Scrooge, uitgevoerd door WSKO Andreashof en Muziekvereniging St. Gregorius, heeft in Kwintsheul meer dan 700 bezoekers getrokken. De vier voorstellingen op 11, 12 en 13 december 2025 vonden plaats in de aula van WSKO Andreashof en werden goed bezocht door publiek van alle leeftijden.
In de musical staat het bekende verhaal van Ebenezer Scrooge centraal. De gierige hoofdpersoon krijgt op kerstavond bezoek van drie geesten, die hem meenemen langs zijn verleden, heden en toekomst. Tijdens deze reis komt hij tot het inzicht wat er echt toe doet, zoals aandacht voor anderen en samen zijn. Het verhaal werd gebracht met zang, muziek en spel door kinderen en andere betrokkenen.
De voorbereidingen voor de productie begonnen in mei 2025. Na de zomervakantie startten de repetities. Onder leiding van dirigent Huib Tempelman en regisseur Hans Hoogerwerf werkten leerlingen van WSKO Andreashof samen met kinderkoor De Andreasbengels, zangkoor Beatween, ouders, (oud)leerkrachten en leden van Muziekvereniging St. Gregorius aan de voorstelling.
Tijdens de uitvoeringen waren er decors en muzikale nummers te zien en te horen. Het enthousiasme van de kinderen op het podium en de samenwerking tussen verschillende generaties vielen daarbij op.
Bezoekers lieten weten geraakt te zijn door de uitvoering en de manier waarop het kerstverhaal werd overgebracht. Volgens hen kwam de boodschap duidelijk en op een natuurlijke manier naar voren.
De organisatie spreekt van een geslaagde reeks voorstellingen en bedankt alle betrokkenen, waaronder kinderen, ouders, leerkrachten, vrijwilligers en muzikanten. Ook sponsoren en partners droegen bij aan de uitvoering, waaronder Rabobank, Fonds 1818, Stichting BVM 1957, Arie Kuipersfonds, Zwinkels Advies en Installatie, Loswal De Bonnen en Cultuurweb.











Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie