Afscheid van conciërge school De Komeet: Sylvia Noom met pensioen

Nieuws
Een conciërge vormt de onmisbare schakel op een school. Sylvia Noom vervulde zo'n 26 jaar die sleutelrol bij basisschool De Komeet.
Een conciërge vormt de onmisbare schakel op een school. Sylvia Noom vervulde zo'n 26 jaar die sleutelrol bij basisschool De Komeet. (Foto: aangeleverd)

KROMMENIE - Op basisschool De Komeet, gebouw Jupiterstraat, heeft Sylvia Noom afscheid genomen van de school. Na een periode van zo’n 26 jaar als conciërge op De Komeet te hebben gewerkt, was het nu tijd om met pensioen te gaan. 

Tussen 1998 en nu heeft Sylvia vele inwoners van Krommenie en omstreken als kind of ouder in de school en op het schoolplein zien rondlopen. Ter herinnering aan haar verbintenis aan de school, werd afgelopen woensdag 11 september, op het schoolplein een naambord onthuld. Door middel van het wegtrekken van een doek toverde Sylvia zelf het naambord tevoorschijn. Het schoolplein heet in het vervolg: Sylvia Noom Plein.

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: