Make-over én 50 jaar Saenkanter Mannenmode volop reden tot feest

Zakelijk
Mark (links) en Léon heten heren van harte welkom op de vernieuwde herenmodeafdeling genaamd 'De Mannen van Saenkanter'.
Mark (links) en Léon heten heren van harte welkom op de vernieuwde herenmodeafdeling genaamd 'De Mannen van Saenkanter'. (Foto: aangeleverd)

WORMERVEER – Lichter, ruimer, overzichtelijker. Meer eenheid tussen de vrouwenmodeafdeling en ‘De Mannen van Saenkanter’, oftewel het mannenmode gedeelte van Saenkanter Wormerveer, al sinds 1975 een vaste waarde aan de Zaanweg 120. Twee weken geleden onderging de mannenmodezaak aan de Zaanbocht een make-over met fantastisch eindresultaat.

Feest bij vernieuwde ‘Mannen van Saenkanter’

Ondernemer Léon Hamming en verkoopadviseur Mark staan als ‘Mannen van Saenkanter’ klaar voor het geven van advies aan mannen die komen shoppen op de mannenmodeafdeling. “We horen steeds vaker dat het persoonlijke contact in sommige winkels verdwijnt. Service en persoonlijk advies wordt door onze klanten bijzonder gewaardeerd”, licht Léon toe.


Licht en overzichtelijk. 

‘We willen één van de leukste stenen modezaken zijn in Noord-Holland’

“We willen één van de leukste stenen modezaken zijn in Noord-Holland met de leukste merken in huis. Op dit moment hebben we al zoveel mooie merken. Ik ben er best trots op dat we ons breder merkenpakket in 2025 nog verder kunnen uitbreiden met schoenen, accessoires en kleine andere mode-labels”, vertelt Léon.

Andere keuze

Met de keuze van Léon voor een lichte vloer met warme accenten is de recente verbouwing geslaagd. “Ik ben echt supertevreden over het resultaat. Beide afdelingen mannen én vrouwenmode ademen een eigen identiteit en sfeer maar vormen toch een belangrijke herkenbare eenheid.”

Leuke mannenmode, gepresenteerd op een gezellige, eigentijdse manier waarbij klant verwend wordt op een cappuccino; wie zo door de winkel loopt en zoveel leuke mode ziet, wordt vanzelf blij.


Meer eenheid tussende dames- en herenmodeafdeling. 

Make it happen & Just do it

“Ik geloof in het concept van een ‘stenen winkel’. Na jarenlange inzet voor de aantrekkelijkheid van het winkel en verblijfsgebied visitzaanbocht.nl, en ook een periode van zorg voor zijn ouders, vond ik dit hét ideale moment om flink aan de slag te gaan met mijn mannen toko. Samen met ‘gezicht van de zaak’-Mark op inkoop en de winkelvloer, overleggen we veel samen. Wie we willen zijn, wat we willen uitstralen. En vooral hoe we de winkel nog leuker kunnen maken voor onze klanten. Make it happen & just do it is ons motto.”

Mijlpaal: 50 jaar Saenkanter

Naast de verbouwing is er nog een mijlpaal: het is exact 50 jaar geleden (1975) dat de ouders van huidige ondernemers Léon en Petra Hamming hun modewinkel in de Zaanbocht Wormerveer openden. Al snel na hun komst naar de Zaanstreek (1969) verhuisden Roel en Annie Hamming hun zaak van de Wandelweg naar de huidige unieke plek in de Zaanbocht. In 2005 namen Léon en Petra het stokje over van hun ouders. In 2010 werd het winkeloppervlak verdubbeld en uitgebreid met Saenkanter Women. Inmiddels eveneens een begrip in de Zaanstreek en Noord-Holland.

Eerbetoon

De naam ‘Mannen van Saenkanter’ voor de mannenmodeafdeling bedacht Léon eind vorig jaar. Uit respect en dankbaarheid naar zijn roots, zijn (groot)ouders - ook ondernemers en actief in de mode -, zijn trouwe collega Mark in het bedrijf én hun enorme Saenkanter-klantenkring in Noord-Holland. Met een eigen Instagramkanaal met modellen en eigen modeverhaal wordt aan de wens van modeliefhebbers voldaan om regelmatig mode updates te ontvangen.

Heropeningsfeest

Iedereen is aanstaande vrijdag en zaterdag extra welkom bij De Mannen van Saenkanter op het heropeningsfeestje én het nieuwe modevoorjaarsseizoen. De Mannen van Saenkanter krijgen bovendien een leuke goodiebag mee naar huis bij aankoop vanaf 200 euro.

Alvast voor de agenda: op zaterdag 22 maart vindt er een groot PME Legend Event plaats bij de Mannen van Saenkanter. Zie ook www.saenkanter.nl

Betere aansluiting op de afdeling damesmode.
Lichter, ruimer, overzichtelijker.

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: