Sylvia Leeflang exposeert in het Reghthuys Nieuwkoop tijdens Zomerkunst

NIEUWKOOP – Het Reghthuys in Nieuwkoop presenteert van 28 juli tot en met 2 augustus een solo-expositie van Sylvia Leeflang. De tentoonstelling maakt deel uit van Zomerkunst, waarbij 19 kunstenaars deze zomer hun werk exposeren.
Sylvia laat zich inspireren door het expressionisme, het neo-expressionisme en geschiedenis. In haar hedendaagse werk richt zij de aandacht op vrouwelijke kunstenaars uit de 19e eeuw die lange tijd onzichtbaar zijn geweest in de kunstwereld.
Daarnaast maakte zij een aangrijpende serie zwart-witportretten van zwervers. Als docent beeldende vorming in het voortgezet onderwijs bracht Sylvia ook de onzekerheden van de jongeren met wie zij werkte in beeld.
Zomerkunst nog te zien tot eind augustus
De overkoepelende tentoonstelling Zomerkunst loopt nog tot en met 30 augustus 2026 in het Reghthuys aan het Reghthuysplein 1 in Nieuwkoop. De expositie is geopend van dinsdag tot en met vrijdag en op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Zaterdag zijn bezoekers welkom van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis.
Meer informatie is te vinden via www.reghthuys-nieuwkoop.nl.





Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie