Gouden weekend met motorrit en muziek bij Raatstede en Hugo-Waard

HEERHUGOWAARD - Een ritje op de motor en genieten van muziek… Zie daar de ingrediënten van een geslaagde, gouden zaterdag. Een bewoonster van woonzorgcentrum De Raatstede en twee bewoners van Hugo-Waard maakten zaterdag 19 september een fantastische rit door Heerhugowaard en omgeving in ‘hun’ motor met zijspan. De stichting 2Wheels4Wings organiseerde met Gouden Dagen Heerhugowaard een motoroptocht, inclusief verkeersregelaars en een heerlijke lunch. Daarmee ging voor deze drie senioren een langgekoesterde wens in vervulling.
“Mevrouw bleef maar kushandjes uitdelen en zwaaien onderweg”, aldus begeleider Nel Nooter van Gouden Dagen Heerhugowaard. “Fantastisch om te zien hoe de deelnemers allemaal hebben genoten”, vindt ook Gouden Dagen-voorzitter Fits Weel. Voor deelnemer Jos was het overigens niet voor het eerst: dat hij plaatsnam in een zijspan. “Geweldig dat ik weer mee mocht”, straalt hij.
Jazz & Joost de Vries
Bij terugkomst in Pieter Raats woonzorgcentrum De Raatstede trad ‘s middags jazzformatie Tired and Hungry op tijdens een buitenconcert. En bij wijkcentrum Arboretum aan het Tamarixplantsoen en appartementencomplex Magnolia aan de Hortensialaan verzorgde zanger Joost de Vries een muzikaal Gouden Dagen-feestje voor senioren. “Zo bieden we onze senioren een zonnige zaterdag met gouden momenten. Heel fijn om individuele wensen van Waardse senioren weer in vervulling te kunnen laten gaan en ouderen een onvergetelijk moment te kunnen bezorgen. Dat is immers waar Gouden Dagen voor staat”, besluit Weel.








Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie