Muzikale avonden in Wijkcentrum De Zon

Uit
Gezelligheid met de muzikale vrienden van Sixty Free.
Gezelligheid met de muzikale vrienden van Sixty Free. (Foto: Aangeleverd)
Suzanne Langendorff

HEERHUGOWAARD - Deze herfst staat Wijkcentrum De Zon in het teken van muziek en gezelligheid. Als proef worden twee muzikale avonden georganiseerd vol herkenbare melodieën, meezingers en dansbare klassiekers.

Donderdag 20 november kun je een optreden verwachten van Sixty Free. De vriendengroep Sixty Free, bestaande uit Sjaak Munster, Jan Hollenberg en Adrie van Langen, brengt een sfeervol optreden met muziek uit de jaren 60, 70 en 80. Geniet van bekende hits, zing mee of waag een dansje! De inloop is vanaf 19.30 uur, het concert is van 20.00 tot 22.00 uur. Let op: niet parkeren onder de Vomar; de parkeergarage sluit om 22.00 uur.

Simpel Hollands

Donderdag 11 december staat iets heel anders op de agenda. Het groot gemengd koor Simpel Hollands, onder leiding van dirigent Jan van Selm, vult de zaal met prachtige Nederlandstalige liederen. Meezingen mag-  graag zelfs! Inloop vanaf 19.30 uur, programma van 20.00 tot 22.00 uur

Beide avonden zijn gratis toegankelijk (vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd), zodat iedereen van deze gezellige muziek kan genieten. Aanmelden kan via dezonactiviteiten@gmail.com of door in te schrijven op de lijst in de brasserie van De Zon. Hopelijk wordt dit muzikale experiment een groot succes – met nog veel meer muziekavonden in de toekomst!


Gemengd koor Simpel Hollands treedt in december op. - (Foto: Aangeleverd)

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: