Busreizigers opgelet: minder bussen in Zaanstreek-Waterland tijdens de zomervakantie

Nieuws
Afbeelding
(Foto: Aangeleverd)

ZAANSTREEK-WATERLAND - Busvervoerder EBS rijdt van 6 juli tot en met 14 augustus een vakantiedienstregeling in Zaanstreek-Waterland. Meerdere lijnen rijden minder frequent dan normaal.

Minder bussen in de spits

Op vijftien buslijnen rijden de bussen in de spits elke vijftien minuten in plaats van elke tien minuten. Het gaat om de lijnen 100, 104, 112, 119, 305, 306, 307, 308, 314, 315, 316, 370, 391, 394 en 395.

Lijn 110 tussen Edam, Volendam en Amsterdam Noord en lijn 111 tussen Marken en Amsterdam Noord rijden in de spits elke dertig minuten in plaats van elke vijftien minuten.

Scholierenlijnen en nachtbussen

Scholierenlijnen 610 en 614 rijden tijdens de zomervakantie helemaal niet.

Nachtlijnen N07, N11 en N14 tussen Edam en Hoorn rijden op zaterdagnacht één keer per uur in plaats van twee keer per uur.

Reis vooraf plannen

Reizigers kunnen hun reis plannen via de reisplanner op meerplus.nl, de MeerPlus-app of via 9292.nl.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van Purmerend. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: