Leerlingen Da Vinci zetten geweldige Charlie and the Chocolate Factory neer

Onderwijs
De kostuums en decors zijn door de leerlingen zelf gemaakt.
De kostuums en decors zijn door de leerlingen zelf gemaakt. (Foto's : Anneke Beumer)

PURMEREND - Elk jaar sluit het Da Vinci College het jaar af met een musical. Een traditie die heel ver teruggaat, want op het Ignatius College (de school waaruit het Da Vinci is ontstaan na een fusie met de RK Mavo en de Prins Willem Alexander) is dit ooit begonnen. Van sommige leerlingen die nu op het podium staan, stonden de ouders 30 jaar geleden ook op het podium om in de slotmusical te spelen.

Tekst gaat verder onder de foto


Een appel valt soms niet ver van de boom. Dit jaar werd Charlie and the Chocolate Factory uitgevoerd. In december vorig jaar waren er audities voor de verschillende rollen en vanaf januari werd er elke week gerepeteerd. Daarnaast maken de leerlingen de kostuums, doen ze de grime en timmeren en schilderen ze het decor. Dit alles onder leiding van enkele oud-leerlingen die de regie, zang en productie uitvoeren. 

Tekst gaat verder onder de foto


Het verhaal werd op een creatieve manier uitgebeeld en de zang- en danspartijen waren weer van een hoog niveau. Extra knap, want de cast, die nog erg jong is en met vele nieuwkomers, ontbeert nog de ervaring van de leerlingen die vorig jaar afgezwaaid zijn. In totaal worden er 6 voorstellingen in het eigen schooltheater opgevoerd, dus met de ervaring van de jonge cast gaat het wel goed komen.

Er zijn de komende dagen nog voorstellingen in het Da Vinci Theater. Voor dinsdag 16 en donderdag 18 juli zijn nog kaarten beschikbaar. Heb je interesse, bestel dan kaarten via https://www.eventbrite.nl/e/tickets-charlie-and-the-chocolate-factory-903403743917

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: