Bibliotheek Schiedam heropent vrijdag na schoonmaak na brand

Nieuws
Afbeelding
(Foto: (Bibliotheek Schiedam)

SCHIEDAM - De bibliotheek in de Korenbeurs gaat vrijdag 25 juli weer volledig open. Na een brand zetten extra schoonmaakspecialisten de afgelopen dagen duizenden boeken en alle ruimtes weer in orde, ook de benedenverdieping.

Bezoekers kunnen daardoor eerder dan verwacht weer overal in het gebouw terecht. De bibliotheek opent vrijdag de deuren om 10.00 uur.

Feestelijk tintje

De heropening krijgt een feestelijk karakter. Lenen en terugbrengen van boeken is weer mogelijk, de leestafels zijn beschikbaar en studieplekken zijn weer in gebruik. Cateraar Césant serveert weer koffie, thee, limonade en lunch in het gebouw. Reserveringen kunnen iets vertraagd zijn, maar worden zo snel mogelijk afgehandeld.

Toiletten worden vernieuwd

De brand is ook aanleiding om de toiletten van de bibliotheek te vernieuwen. Die werkzaamheden starten direct. Daardoor vinden er nog wel enige werkzaamheden plaats in het gebouw.

Dank aan hulpdiensten en Schiedammers

De bibliotheek bedankt hulpdiensten, schoonmaakploegen en betrokken Schiedammers voor hun inzet en steun. “De steun die we hebben ervaren was echt overweldigend!”

De bibliotheek in de Korenbeurs is vrijdag open van 10.00 tot 17.00 uur.

Korenbeurs Schiedam

Meer nieuws uit Schiedam?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: