Verenigingsnieuws

  Nieuws

Zaterdag 21 april

Egmondia

Thuis
Egmondia JO11-1-Jong Holland JO11-3 aanvang 9:30
Egmondia JO11-2-FC Uitgeest JO11-4 aanvang 9:30
Egmondia JO9-2-KSV JO9-4 aanvang 9:30
Egmondia JO12-1-Reiger Boys JO12-2 aanvang 10:45
Egmondia MO13-1-Foresters de MO13-2 aanvang 10:45
Egmondia JO13-1-Sp. Krommenie JO13-2 aanvang 12:15
Egmondia JO19-1-DTS JO19-2 aanvang 12:15
Uit
FC Uitgeest JO15-3-Egmondia JO15-1 aanvang 9:00
Dynamo JO8-1   Egmondia JO8-2-aanvang 9:30
Vitesse 22 JO9-2-Egmondia JO9-1 aanvang 9:30
ODIN 59 JO8-3-Egmondia JO8-1 aanvang 11:00
FC Uitgeest MO17-2-Egmondia MO17-1-aanvang 11:30
Sp. Krommenie JO15-4-Egmondia JO15-2 aanvang 12:00
Egmondia JO13-1-Sp. Krommenie JO13-2 aanvang 12:15
Zandvoort MO19-1-Egmondia MO19-1 aanvang 13:00
Fortuna Wormerv. JO16-1-Egmondia JO16-1 aanvang 14:00
Zondag 22 april
Thuis
Egmondia 1-FC Den Helder 1 aanvang 14:00
Egmondia 2-Alkmaarsche Boys 2 aanvang 11:30
Egmondia 3-Limmen 4 aanvang 10:30
Zeevogels Nieuws

Zaterdag 21 april
Zeevogels JO19-1   -   IJmuiden JO19-2   12:00
HSV JO19-3   -   Zeevogels JO19-2   14:30
Zeevogels JO17-1   -   Foresters JO17-5   10:30
Sp. Krommenie JO16-1   -   Zeevogels JO16-1   11:40
Zeevogels JO14-1   -   Zouaven JO14-1   10:30
Zeevogels JO14-2   -   SVW 27 JO14-2   12:10
Zeevogels JO11-1   -   AFC 34 JO11-4   9:00
Zeevogels JO10-1   -   DEM JO10-5   9:00
Zeevogels JO10-2   -   Schagen/SRC JO10-5   9:00
Zeevogels JO9-1   -   Kolping Boys JO9-2   9:00
FC Uitgeest JO8-1   -   Zeevogels JO8-1   9:00
RKEDO JO8-1   -   Zeevogels JO8-2   9:15
Wieringermeer MO19-1   -   Zeevogels MO19-1   16:15
Winkel MO15-1   -   Zeevogels MO15-1   9:30
Zeevogels MO15-2   -   Winkel MO15-2   9:00
Wherevogels MO11-1   -   Zeevogels MO11-1   10:15
Kabouters         10:30
Zondag 22 april
Zeevogels 1   -   Limmen 1   14:00
Bergen 4   -   Zeevogels 4   11:30
WBSV 35   -   Zeevogels 35   14:00
Zeevogels VR1   -   Kwiek 78 VR1   11:00
Terreindienst: ’s Morgens Erik-Jan Stam en ’s middags John de Waard
Donderdag 10 mei
Hemelvaart-toernooi. Voor inschrijven zie de website.
Zaterdag 16 juni
Medewerkers en vrijwilligersfeest bij café ’t Slot van 20.00 tot 22.00 uur.
Aanmelden per mail via bestuur@zeevogels.nl
Programma Adelbert

Zaterdag 21 april   
09:30   Adelbert st JO9-1 ZA-   V.V. Bergen JO9-1
09:30   Adelbert st JO9-2 ZA-   LSVV JO9-4
09:30   Adelbert St JO9-3M ZA-Dynamo JO9-2M
09:30   Adelbert st MO11-1 ZA-ST West Frisia/Dindua MO11-2
10:00   Always Forward JO10-3-Adelbert st JO10-1 ZA
10:30   HSV MO15-2-Adelbert st MO15-1 ZA
11:00   Limmen JO15-2-Adelbert st JO15-2 ZA
11:30   Adelbert st JO12-1 ZA-SVW 27 JO12-1
11:30   Adelbert st MO13-1 ZA-Koedijk MO13-1
12:30   VIOS-W JO14-1-Adelbert st JO14-1 ZA
13:00   Adelbert st JO15-1 ZA-ODIN 59 JO15-2
14:45   Limmen JO17-5-Adelbert st JO17-1 ZA
18:00   Adelbert st 2 ZO-Kolping Boys 3
18:00   Adelbert st 35 ZO-V.V. Bergen 35

Meer berichten