Verenigingsnieuws
Zaterdag 21 april
Thuis
Egmondia JO11-1-Jong Holland JO11-3 aanvang 9:30
Egmondia JO11-2-FC Uitgeest JO11-4 aanvang 9:30
Egmondia JO9-2-KSV JO9-4 aanvang 9:30
Egmondia JO12-1-Reiger Boys JO12-2 aanvang 10:45
Egmondia MO13-1-Foresters de MO13-2 aanvang 10:45
Egmondia JO13-1-Sp. Krommenie JO13-2 aanvang 12:15
Egmondia JO19-1-DTS JO19-2 aanvang 12:15
Uit
FC Uitgeest JO15-3-Egmondia JO15-1 aanvang 9:00
Dynamo JO8-1 Egmondia JO8-2-aanvang 9:30
Vitesse 22 JO9-2-Egmondia JO9-1 aanvang 9:30
ODIN 59 JO8-3-Egmondia JO8-1 aanvang 11:00
FC Uitgeest MO17-2-Egmondia MO17-1-aanvang 11:30
Sp. Krommenie JO15-4-Egmondia JO15-2 aanvang 12:00
Egmondia JO13-1-Sp. Krommenie JO13-2 aanvang 12:15
Zandvoort MO19-1-Egmondia MO19-1 aanvang 13:00
Fortuna Wormerv. JO16-1-Egmondia JO16-1 aanvang 14:00
Zondag 22 april
Thuis
Egmondia 1-FC Den Helder 1 aanvang 14:00
Egmondia 2-Alkmaarsche Boys 2 aanvang 11:30
Egmondia 3-Limmen 4 aanvang 10:30
Zaterdag 21 april
Zeevogels JO19-1 - IJmuiden JO19-2 12:00
HSV JO19-3 - Zeevogels JO19-2 14:30
Zeevogels JO17-1 - Foresters JO17-5 10:30
Sp. Krommenie JO16-1 - Zeevogels JO16-1 11:40
Zeevogels JO14-1 - Zouaven JO14-1 10:30
Zeevogels JO14-2 - SVW 27 JO14-2 12:10
Zeevogels JO11-1 - AFC 34 JO11-4 9:00
Zeevogels JO10-1 - DEM JO10-5 9:00
Zeevogels JO10-2 - Schagen/SRC JO10-5 9:00
Zeevogels JO9-1 - Kolping Boys JO9-2 9:00
FC Uitgeest JO8-1 - Zeevogels JO8-1 9:00
RKEDO JO8-1 - Zeevogels JO8-2 9:15
Wieringermeer MO19-1 - Zeevogels MO19-1 16:15
Winkel MO15-1 - Zeevogels MO15-1 9:30
Zeevogels MO15-2 - Winkel MO15-2 9:00
Wherevogels MO11-1 - Zeevogels MO11-1 10:15
Kabouters 10:30
Zondag 22 april
Zeevogels 1 - Limmen 1 14:00
Bergen 4 - Zeevogels 4 11:30
WBSV 35 - Zeevogels 35 14:00
Zeevogels VR1 - Kwiek 78 VR1 11:00
Terreindienst: ’s Morgens Erik-Jan Stam en ’s middags John de Waard
Donderdag 10 mei
Hemelvaart-toernooi. Voor inschrijven zie de website.
Zaterdag 16 juni
Medewerkers en vrijwilligersfeest bij café ’t Slot van 20.00 tot 22.00 uur.
Aanmelden per mail via bestuur@zeevogels.nl
Zaterdag 21 april
09:30 Adelbert st JO9-1 ZA- V.V. Bergen JO9-1
09:30 Adelbert st JO9-2 ZA- LSVV JO9-4
09:30 Adelbert St JO9-3M ZA-Dynamo JO9-2M
09:30 Adelbert st MO11-1 ZA-ST West Frisia/Dindua MO11-2
10:00 Always Forward JO10-3-Adelbert st JO10-1 ZA
10:30 HSV MO15-2-Adelbert st MO15-1 ZA
11:00 Limmen JO15-2-Adelbert st JO15-2 ZA
11:30 Adelbert st JO12-1 ZA-SVW 27 JO12-1
11:30 Adelbert st MO13-1 ZA-Koedijk MO13-1
12:30 VIOS-W JO14-1-Adelbert st JO14-1 ZA
13:00 Adelbert st JO15-1 ZA-ODIN 59 JO15-2
14:45 Limmen JO17-5-Adelbert st JO17-1 ZA
18:00 Adelbert st 2 ZO-Kolping Boys 3
18:00 Adelbert st 35 ZO-V.V. Bergen 35